■ Wyłącz dźwięki ► Włącz dźwięki Nagłówek - Niepubliczne Przedszkole u Żwirka

GLOTTODYDAKTYKA

GLOTTODYDAKTYKA to niezwykle skuteczny system prof. B. Rocławskiego, który daje możliwość opanowania czytania i pisania już we wczesnym wieku przedszkolnym.
W pełni dociera do dziecka, jego potrzeb i stymuluje funkcje odpowiedzialne za przyswajanie przez dzieci świata głosek, liter, pisania i czytania.

Zajęcia oparte o metodę glottodydaktyki dają dzieciom szansę osiągnięcia sukcesu w szkole i zapobiegają przyszłym trudnościom w czytaniu, pisaniu i rozumieniu tekstu czytanego. Wczesne przygotowanie metodą glottodydaktyki warunkuje sukces dziecka w szkole, dając mu szansę na harmonijny rozwój językowy teraz i w przyszłości!

Dzieci podczas zajęć poznają świat głosek i liter poprzez uczestniczenie w różnorodnych, interesujących zabawach dydaktycznych KLOCKAMI LOGO, skaczą na GLOTTODYWANIKU, poznają tajniki czytania metodą „ślizgania się z litery na literę”, śpiewają piosenki o znanych zwierzątkach, zabawkach, zjawiskach. Zabawie towarzyszy ŻABKA SYLABINKA – Pacynka żabki, która mówi do dzieci sylabami.

Zajęcia prowadzi Pani Magdalena Wojewoda – specjalista glottodydaktyk, lingwista, pedagog, współautorka nowatorskiej płyty z książeczką GLOTTOZABAWY Z PIOSENKĄ, współpracująca z Prof. B. Rocławskim – wybitnym specjalistą wychowania językowego dzieci.

Zajęcia z glottodydaktyki odbywają się w Naszym Przedszkolu w każdy poniedziałek.

ABY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z ALBUMU GLOTTODYDAKTYKA ORAZ WIELE INNYCH ZJĘĆ Z ŻYCIA NASZEGO PRZEDSZKOLA ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOK-u

www.facebook.com/przedszkole.uzwirka/media_set