■ Wyłącz dźwięki ► Włącz dźwięki Nagłówek - Niepubliczne Przedszkole u Żwirka

Nasze przedszkolaki to Dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.
Grupy liczą do 18 dzieci, co pozwala nam na indywidualne podejście, baczne ich obserwowanie i wychwytywanie ich wyjątkowych zdolności lub wczesną interwencję w sytuacjach problemowych.
Każda z grup prowadzona jest przez dwóch nauczycieli: nauczyciela wychowawcę i nauczyciela wspomagającego.

Program edukacyjny

Rozumiemy codzienne problemy rodziców, starających się pogodzić wychowanie dzieci, pracę i życie codzienne.
Dlatego przedszkole otwarte jest codziennie od godz.7.00 do 18.00, a jeżeli zaistnieje taka konieczność, nawet dłużej.

Kadra i specjaliści

Nasz personel składa się z wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy z zaangażowaniem i właściwym podejściem zajmują się dziećmi.

Współpracujący z nami specjaliści to: logopeda, psycholog, pediatra, stomatolog i dietetyk wspólnie z naszą kadrą czuwają nad zdrowym i harmonijnym rozwojem dzieci.

Posiłki

W naszej kuchni posiłki są przygotowywane z należytą uwagą i starannością.
Proponujemy dzieciom smaczne i przede wszystkim zdrowe posiłki. Dbamy o to, aby każde otrzymało porcję odpowiadającą jego dziennemu zapotrzebowaniu.
Dzieci cierpiące na alergie pokarmowe mają przygotowane posiłki w zależności od ich diety.

W przedszkolu posiłki nie są limitowane, dzieci jedzą tyle, ile chcą zjeść. Zawsze mogą poprosić o dokładkę. Dzieci są zachęcane do próbowania potraw, ale wychowawca nie zmusza dzieci do jedzenia, zawsze jednak służy im pomocą.

Wspólne spożywanie posiłków jest okazją do poznawania różnorodnych dań, jak również okazją do ćwiczeń dotyczących zachowania się przy stole: używania serwetek, posługiwania się sztućcami.

U nas maluchy nie tylko jedzą smacznie, ale również nabywają maniery Savoir-vivre.

Rozkład posiłków:

• śniadanie w godz. 9.00-9.30