■ Wyłącz dźwięki ► Włącz dźwięki Nagłówek - Niepubliczne Przedszkole u Żwirka

Świetlica

Z myślą o wszystkich Dzieciach mających dość hałasu przepełnionych świetlic szkolnych i ich Rodzicach pragnących odrobiny spokoju po pracy stworzyliśmy dodatkową usługę, będącą alternatywą dla szkolnej świetlicy.

OTWARCIE 1 października 2013 r.

Świetlica prywatna "U Żwirka" oferuje opiekę nad Dziećmi w wieku szkolnym (klasy 0-3), w tym odprowadzanie Dzieci do szkoły jak również odbieranie Dzieci ze szkoły. Dzieci będą dowożone i odbierane samochodem lub po ustaleniach z Rodzicami i dyrekcją SP autobusem szkolnym.

W CENIE ABONAMENTU  ZAPEWNIAMY :

• godziny pracy świetlicy 6:45-18:00,
  • pomoc w odrabianiu lekcji, wyjaśnienie bieżącego materiału szkolnego,
  • odbiór dziecka ze SP Głosków, SP Złotokłos i innych pobliskich SP,
  • bardzo dobre warunki lokalowe – świetlica składa się z dużej sali ogólnej przeznaczonej do zabaw, gier i zajęć wspólnych dla wszystkich oraz  sali przeznaczonej do odrabiania lekcji, nauki i zajęć informatycznych oraz przestronny plac zabaw.
  • ciepłe i zimne napoje oraz w zależności od godzin pobytu Dziecka śniadanie i podwieczorek.
  • organizowanie czasu wolnego dzieciom przez animatorów z wykształceniem pedagogicznym/psychologicznym z wykorzystaniem dostępnych w Świetlicy atrakcji m.in.: piłkarzyki, stół do ping ponga – organizowanie turniejów, rzutki, gry planszowe i wiele innych
  • kameralna grupa – max. 15 dzieci – spokój i przestrzeń dla każdego z Dzieci.

DODATKOWO:

• możliwość wykupienia dla dziecka ciepłego posiłku (obiad dwudaniowy z deserem), przygotowanego we wlasnej kuchni przedszkolnej (uwzględniamy diety),
  • organizacja zajęć dodatkowo płatnych zgodnie z zainteresowaniem Dzieci i Rodziców (koszty i terminy zajęć będą podane w póżniejsym terminie)
  • nie jesteś zainteresowany pobytem miesięcznym – wybierz jeden z innych abonamentów, w cenie wszystkie usługi jakie oferujemy w pakiecie pełnym
  • (planowane) dla stęsknionych Rodziców kamera on-line; po zalogowaniu się będzie można podglądać pociechę na świetlicy,

ABONAMENTY:

• Miesięczny:  520 zł.